کشک ساب

دستگاه کشک ساب مناسب ترین دستگاه برای استفاده در لبنیاتی ها و مکان هایی که نیاز به سابیدن کشک سنتی را دارد می باشد . این دستگاه با قابلیت حداقل گنجایش 200 لیتر مایع و حد اکثر 300 لیتر می باشد . سیستم انتقال نیروی این دستگاه به صورت تسمه دوبل بوده و تمام نیروی موتور را به پره های سابنده انتقال می دهد ؛ صافی این گونه کشک ساب ها قابل برداشتن می باشد و شما می توانید بستگی به نوع کشک از انواع توری با نشاع های مخطلف استفاده نمایید. این گونه کشک ساب ها به دلیل بلندی مخزن فشار کف دستگاه بسیار زیاد بوده و همین عامل باعث بهتر سایده شدن و یک دست شدن کشک به دست آمده می شود .

مشخصات فنی : بدنه دستگاه از جنس استیل 316 با ضخامت دو میلمتر می باشد ، موتور با قدرت سه اسب بخار ، انتقال نیرو بوسیله تسمه فولی دوبل ، کنجایش مخزن 200 تا 300 لیتر ، ضرفیت اسمی 200 لیتر در هر ساعت ، ضرفیت واقعی 200 لیتر درهر ساعت ، شاسی فولاد با رنگ الکترواستاتیک ضد خش و ضد زنگ

پنیر که به عنوان ماست یا داهی معروف است ، یکی از اصلی ترین عناصر آشپزخانه ما است. و به دلایلی خوب … همیشه جور کردن با هر یک از وعده های غذایی روزانه ما ، راحت است ، استفاده از کشک فقط فراتر از دستور العمل های کشک است. سرشار از کلسیم ، ویتامین B-2 ، ویتامین B-12 ، پتاسیم و منیزیم ، پنیر دارای مزایای سلامتی و زیبایی شگفت انگیزی است که با درج فقط روزانه یک کاسه در رژیم غذایی ما می توان از آن لذت برد. فواید درمانی پنیر: هضم سالم کشک بعنوان یک پروبیوتیک عالی عمل می کند. باکتری های خوب موجود در کش ، به پاکسازی دستگاه گوارش کمک می کند. این فعالیت روده ما را بهبود می بخشد و برای معده ناراحت کننده فوق العاده است. ایمنی را بهبود می بخشد: وجود باکتری های خوب به تقویت سلامت کلی شما و ایجاد ایمنی قوی در برابر بیماری های روزانه هوا کمک می کند. برای استخوان ها و دندان های قوی تر سرشار از کلسیم و فسفر ، کشک به رشد استخوان ها و دندان های قوی کمک می کند. به کاهش وزن کمک می کند کشک از تجمع کورتیزول در بدن ما جلوگیری می کند که در نهایت منجر به چاقی و فشار خون بالا می شود. استفاده از کشک به صورت روزمره می تواند به ریختن چند پوند کمک کند. مزایای زیبایی از کشک: برای پوست سالم و تابناک: با استفاده از یک ماده اسیدی خوراکی مانند سرکه یا آب لیمو ساخته شده ، کشک دارای ترکیبات اسیدی است که می تواند به عنوان ضد باکتری و ضد قارچ برای مقابله با مشکلات مختلف پوستی عمل کند. فقط کشک را با مقداری آب لیمو مخلوط کرده و به مدت ده دقیقه آن را روی صورت خود بمالید. بعداً با آب ولرم بشویید. از بروز چین و چروک زودرس جلوگیری می کند: آنتی اکسیدان های موجود در کش ، به جمع شدن پوست و جلوگیری از بروز چین و چروک زودرس کمک می کند. لکه های تیره را از بین می برد . کشک به لایه برداری پوست به روش ملایمی کمک می کند. اگر دارای لکه های تیره یا مناطقی هستید که می خواهید به طور طبیعی آن را درمان کنید ، کشک می تواند درمان طبیعی شما باشد. رفع شوره سر: با داشتن خواص ضد قارچ ، کشک می تواند یک درمان طبیعی برای پاک کردن شوره سر سفت و سخت باشد.